2002 UCI kalendáø - dráha

Leden

1      Burnie Athletic Club - Burnie                            (Aus) IM
6      International Meeting - Ballerup - Copenhagen            (Den) IM
10-15  Bremen, 6-jours - Bremen                                 (Ger) 6D
18-23  Stuttgart, 6-jours - Stuttgart                           (Ger) 6D
19     Sydney Cup on Wheels - Sydney                            (Aus) IM
24-29  Berlin, 6-jours - Berlin                                 (Ger) 6D

Únor

1-6    Copenhague, 6-jours - Ballerup - Copenhagen              (Den) 6D
2      Leongatha Cycling Carnival - Victoria                    (Aus) IM
9      Forges Wheelrace - Melbourne                             (Aus) IM
23     Austal Wheelrace - Melbourne                             (Aus) IM
23     Adieu Etienne Dewilde - Gent                             (Bel) IM

Bøezen  

2      Clarence Street Cyclery Cup - Sydney                     (Aus) IM
3      Grand Prix of Copenhagen - Ballerup - Copenhagen         (Den) ISGP
5-10   6-jours de Moscou - STAR TRACK - Moscou                  (Rus) 6D
14-22  International Keirin Tournament in Japan                 (Jpn) IKJPN
16     Australian Madison Championship - Melbourne              (Aus) IM
22     Qantas Cup Track Series - Brisbane                       (Aus) IM
23     Qantas Cup Track Series - Sydney                         (Aus) IM
25     Qantas Cup Track Series - Perth                          (Aus) IM
29     Good Friday Meeting - London                             (GBr) ISGP

Duben

6      Sid Patterson Grand Prix - Melbourne                     (Aus) IM
10-13  Copa Cuba - La Habana                                    (Cub) IM
19-21  Coupe du Monde I - Mexico                                (Mex) CDM
29-3/4 Oceania Championships - Noumea - New Caledonia           (NCl) CC
30     Preis der Verbundpartner - Kaarst - Büttgen              (Ger) ISGP

Kvìten

2-12   Asian Cycling Championships Elite - Bangkok              (Tha) CC
2-12   Asian Cycling Championships Junior - Bangkok             (Tha) CC
10-12  Coupe du Monde II - Sydney                               (Aus) CDM
17-20  Vier-Bahnen-Tournee Dudenhofen - Dudenhofen              (Ger) IM
21     Dienstagabendrennen #1 - Zürich                          (Swi) IM
28     Dienstagabendrennen #2 - Zürich                          (Swi) IM
31     Coupe du Monde III - Moscou                              (Rus) CDM

Èerven

4      Dienstagabendrennen #3 - Zürich                          (Swi) IM
9      Internationaler Sprinter-Cup Rostock - Rostock           (Ger) ISGP
11     Dienstagabendrennen #4 - Zürich                          (Swi) IM
13     Grand Prix International de vitesse de Saint Denis       (Fra) ISGP
14     GP von Deutschland im Sprint in Cottbus - Cottbus        (Ger) ISGP
15-16  Coupe de Sofia - Sofia                                   (Bul) IM
15     Grand Prix de Hannovre - Hannover                        (Ger) ISGP
18     Dienstagabendrennen #5 - Zürich                          (Swi) IM
21-23  Coupe du Monde IV - Cali                                 (Col) CDM
25     Dienstagabendrennen #6 - Zürich                          (Swi) IM
29-30  Grand Prix de Edinburgh - Edinburgh                      (GBr) ISGP
30-7/7 Campeonatos Panamericanos Juvenil - Santo Domingo        (Dom) CC

Èervenec

2-7    6-Giorni Del Canavese - San Francesco al Campo           (Ita) 6D
2      Dienstagabendrennen #7 - Zürich                          (Swi) IM
6-7    International Grand Prix of Cardiff - Cardiff            (GBr) ISGP
9-14   6 Giorni delle Rose - Fiorenzuola                        (Ita) 6D
9      Dienstagabendrennen #8 - Zürich                          (Swi) IM
12     Die Freitag Nacht #1 - Köln                              (Ger) IM
16     Dienstagabendrennen #9 - Zürich                          (Swi) IM
17-21  U23 European Championship - Büttgen                      (Ger) CC
17-21  Junior European Championships - Büttgen                  (Ger) CC
19     Die Nacht von Augsburg - Augsburg                        (Ger) IM
20     Bahnmarathon 1001 Runde - Öschelbronn                    (Ger) ISGP
20-21  GP Vaslo - Budapest                                      (Hun) IM
20-22  Grand Prix de Toula - Toula                              (Rus) ISGP
23     Dienstagabendrennen #10 - Zürich                         (Swi) IM
24     Lubomir Hargas - GP Sprint - Brno                        (Cze) ISGP
24-1/8 Campeonatos Panamericanos Mayores - Esperanza, Santa Fé  (Arg) CC
25     Grand Prix Sprint - Framar - Framar                      (Cze) ISGP
28-2/8 Commonwealth Games - Manchester                          (GBr) JR
30     Dienstagabendrennen #11 - Zürich                         (Swi) IM

Srpen

6      Dienstagabendrennen #12 - Zürich                         (Swi) IM
9-11   Coupe du Monde V - Kunming                               (Chn) CDM
13     Dienstagabendrennen #13 - Zürich                         (Swi) IM
16     10. Internationaler Burgenfahrt Cup der Steher in Erfurt (Ger) IM
20     Dienstagabendrennen #14 - Zürich                         (Swi) IM
21-25  World Championship - Juniors -                           (Aus) CM
24     9. Sprint Grand Prix Dudenhofen - Dudenhofen             (Ger) ISGP
27     Dienstagabendrennen #15 - Zürich                         (Swi) IM

Záøí

3      Dienstagabendrennen #16 - Zürich                         (Swi) IM
6      Die Freitag Nacht #2 - Köln                              (Ger) IM
10     Dienstagabendrennen #17 - Zürich                         (Swi) IM
16-22  World Masters Championships - Manchester                 (GBr) CMM
18-19  Grand Prix Vienna - Vienna                               (Aut) IM
25-29  World Championships - Ballerup - Copenhagen              (Den) CM

Øíjen

Listopad

1      Ouverture - Gent                                         (Bel) IM
7-12   Münchner, 6-jours - München                              (Ger) 6D
11     Mémorial Noël Fore - Gent                                (Bel) IM
14-16  Open des Nations - Bordeaux - Bordeaux                   (Fra) IM
19-24  Gent, 6-jours - Gent                                     (Bel) 6D

Prosinec

1-6    6-jours de la Province Sud / La Poste - Nouméa           (Fra) 6D
2-7    Zürich, 6-jours - Zürich                                 (Swi) 6D
26-27  Latrobe Christmas Carnival - Latrobe                     (Aus) IM
27     International Omnium - Ballerup - Copenhagen             (Den) IM
28     Launceston Cycling Carnival - Launceston                 (Aus) IM

Zkratky

  CDM = Svìtový Pohár
   CM = Mistrovství Svìta
  CMM = Mistrovství Svìta Veteránù
   6D = Šestidení
 ISGP = Mezinárodní Velká Cena ve Sprintu
IKJPN = Mezinárodní mítink v Keirinu, Japonsko
   IM = Mítink jednotlivcù