C A S C O   specialista na přilby

   

Jednička v kvalitě za férovou cenu


 

 

TEST
CYKLOSERVIS 05/2007
V květnovém čísle časopisu Cykloservis byla podrobena testu přilba Vautron.
Vyhodnocení testu: Casco VAUTRON
Plusy: Vyjímečné konstrukční prvky, pevnost skeletu, usazení na hlavě, výškový posun seřizovacího mechanismu
Mínusy: Nenalezli jsme
 

     
 

DAIMOR
Přilba sportovního designu s 26-ti otvory ventilačního systému Fresh-Air. Vyrobena technologií Monocoque In-Mold s unikátním rámen Frame-Worx pro vnitřní vyztužení přilby zajišťující maximální pevnost bezpečnost uživatele. Upínací systém Disc-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD DUBNA 2007
 

     
 

REBELL/REBELLA
Tato přilba je svým designem určena pro "mladé cyklisty a cyklistky". Přilba nabízí vysokou bezpečnost použitím technologie Monocogue In-Mold s vyztužujícím rámem Frame-Worx. Ventilační systém Fresh-Air. Upínací systém Disc-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD DUBNA 2007
 

     
 

ARES
Vyrobeno pro profesionály. Estetické zdůraznění složitého tvaru skořepiny, vnitřek vyroben z nejnovějšího karbonového vlákna slepeného technologií pro vynikající ventilaci a maximální bezpečnost. Dalšími bezpečnostními prvky: vnitřní rám + hliníková vzpěra. Upínací systém disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD BŘEZNA 2006
 

     
 

ARES MOUNTAIN
Vyrobeno pro profesionály v terénu. Estetické zdůraznění složitého tvaru skořepiny, vnitřek vyroben z nejnovějšího karbonového vlákna slepeného technologií pro vynikající ventilaci a maximální bezpečnost. Dalšími bezpečnostními prvky: vnitřní rám + hliníková vzpěra. Možnost sejmutí štítku. Upínací systém disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD BŘEZNA 2006
 

     
 

PASSION SPORT
Universální sportovní přilba. Spojení atraktivního designu s funkčností, aerodynamický štít, štítek proti slunci, který lze jednoduše odpojit nebo připojit. Vyrobeno technologií Monocoque In-Mold. Upínací systém disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD BŘEZNA 2006
 

     
 

GENERATION 2
Koncept přilby - pro mladé i starší, přilba pro všechny generace. Moderní design. Dvojitá skořepinová konstrukce Monocoque In-Mold, pro ještě větší bezpečnost určená pro celou rodinu, která jezdí na kole a pro vynikající pocit při vyjížďkách. Upínací systém disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD BŘEZNA 2006
 

     
 

GENERATION 2 JUNIOR
Přilba pro starší děti v zajímavé grafice, určená pro cyklistiku, in-line bruslení a board sporty. Vyrobeno technologií Monocoque In-Mold. Upínací systém disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD BŘEZNA 2006
 

     
 

VELO CITY
Jistota a komfort v líbivém designu, hladký povrch - opticky nevtíravý. Učeno pro uživatelech ve městech. Vyrobeno technologií Monocoque In-Mold. Upínací systém disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD LEDNA 2005
 

     
 

VARP
Časovkářská a dráhová přilba. Nekompromisně aerodynamická ! Byla navržena ve vzduchovém tunelu za pomoci nejnovějších poznatků převzatých z automobilového průmyslu pro dosažení nejmenšího možného odporu vzduchu. Integrované brýle s možností výměny skel (náhradní různobarevná skla jsou dodávána s přilbou). Upínací systém Disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD LEDNA 2005
 

     
 

OLYMPIJSKÉ HRY
ATÉNY 2004
Čtyři zlaté olympijské medaile z Atén - GRATULUJEME !!!
Gratulujeme WARPe firmy CASCO.
 

     
 

TEST
MOUNTAIN BIKE 05/2004
Pro květnové číslo časopisu Mountain Bike byl vyhlášen test cyklistických přileb. Bylo vybráno 20 přileb, které byly podrobeny důkladnému testu.
Vítězným modelem se stal VAUTRON firmy CASCO.
Vítěz testu: Casco VAUTRON
Váha: Ztráta 1* za váhu 297g. pro velikost L (4*).
Přizpůsobení: Žádný upínací systém se nedá jednodušeji a komfortněji nastavit (5*)
Provzdušnění: Perfektní odvětrání v celé oblasti hlavy. Bezkonkurenční průchod vzduchu (5*).
Pohodlnost nošení: Komfortní vycpávky na správných místech. Bezkonkurenční řemínek pod bradu (5*).
Shrnutí: Vítěz testu. Přilba Vautron přesvědčí i nejzarytějšího odpůrce přileb. Bezkonkurenčně odvětraná, neporazitelně komfortní a perfektně nastavitelná - tak musí vypadat cyklistická přilba.

     
 

VAUTRON
Silniční přilba vyztužená hliníkovým profilem. Vyrobeno technologií Monocoque In-Mold.  Upínací systém Disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD ÚNORA 2004
 

     
 

PASSION
Silniční přilba. Vyrobeno technologií Monocoque In-Mold.  Upínací systém Disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD ÚNORA 2004
 

     
 

TEST
MOUNTAIN BIKE 04/2003
Pro dubnové číslo časopisu Mountain Bike byl vyhlášen test cyklistických přileb. Bylo osloveno 13 firem, které poskytly do testu svůj nejlepší model.
Vítězným modelem se stal VIPER firmy CASCO.
Mimo bezpečnostní kvality bylo poprvé na světě testováno provzdušnění ve vzduchovém tunelu (všechny testy do této doby byly v oblasti provzdušnění vyhodnoceny jen na základě subjektivního hodnocení).
Vítězný model jako jediný v testu neztratil žádnou hvězdičku v kategorii: přizpůsobení (upnutí), provzdušnění (průchod vzduchu přilbou) a pohodlnosti nošení.
 

     
 

ATTACK
Silniční přilba. Maximální průchod vzduchu a maximální pevnost s revolučním hliníkovým profilem. Vyrobeno technologií Monocoque In-Mold.  Upínací systém Disk-Fit.

PŘIPRAVUJEME
V PRODEJI OD KVĚTNA 2003
 

     
Kliknete prosim!
reklama: billboard.cz