C A S C O   specialista na přilby

Jednička v kvalitě za férovou cenu

   
PROFI SPORT

 
       
                 
             E-BIKE  
                 
       
                 
       
                 
       
             
PROFI SPORT
SPORT
VOLNÝ ČAS
DĚTSKÉ
MLÁDEŽ
MLÁDEŽ

 

High Tech
100% made in Europe
 

V naší továrně s nejmodernějšími  výrobními technologiemi vznikají výrobky, které určují další trendy v oblastech bezpečnosti, komfortu i desingu. Ve spolupráci s profesionálními uživateli a špičkovými sportovci vyvíjíme přilby pro volný čas, sport a pracovní použití. Každá přilba než je předána do prodeje, prochází před opuštěním závodu náročnými zkouškami. Tím Vám můžeme zaručit, že jste se při koupi přilby CASCO rozhodli pro špičkový výrobek.
 

Vaše jistota  

Přilby CASCO jsou vyvíjeny a vyráběny na základě nejnovějšího stavu techniky. Každý nový poznatek, který může nějak přispět ke zvýšení Vaší bezpečnosti, je okamžitě zadáván do seriové výroby. Proto si vyhrazujeme i možnost technických změn. Přečtěte si prosím důkladně náš návod k použití. Prvním předpokladem pro zajištění bezpečnosti musí být, že přilba dobře sedí. Chraňte sebe i ostatní přiměřeným způsobem jízdy.
Na srdci nám leží především Vaše hlava.
 

Výměnný servis CASCO  

Jestliže je Vaše přilba po cyklistické nehodě dále neupotřebitelná, nahradí Vám ji CASCO za částku, která se rovná 70% doporučené prodejní ceny. Jako první majitel můžete tento servis použít po dobu třech let od data nákupu. Náhradní přilbu obdržíte tímto postupem: zašlete poškozenou přilbu bezúplatně na adresu dovozce (uvedena v návodu). Dále požadujeme doklad o koupi a podrobný popis průběhu nehody. Poškozenou přilbu Vám nahradíme novým výrobkem. Přitom pro Vás vyhledáme model, který se v aktuálním sortimentu poškozené přilbě nejvíce přibližuje v oblasti tvaru, ceny, velikosti a barvy.

     
Kliknete prosim!
reklama: billboard.cz